Kluczowe strony home 4


Kurs języka C++ powinien być jednak poprzedzony odpowiednią teorią, która będzie stanowiła dobre wprowadzenie do nauki programowania. Rozpoczynając naukę programowania należy zdawać sobie sprawę, że to nie jest coś, co można opanować w kilka dni czy też tygodni. W miłej i twórczej atmosferze słuchacze będą mogli zapoznać się od podstaw z tajnikami programowania w nowoczesnym języku Python i zasadami tworzenia stron WWW.

Celem tegorocznej edycji Tygodnia Kodowania w Polsce jest popularyzacja i promocja nauki programowania wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. To symbol Tygodnia Kodowania, który podczas oficjalnego ogłoszenia tegorocznej edycji Tygodnia Kodowania wymyśliły same dzieci. Stroustrup kieruje katedrą informatyki College of Engineering na Uniwersytecie Texas A&M, jest członkiem amerykańskiej National Academy of Engineering oraz AT&T.

W ciągu 1000 pierwszych dni życia dziecka mamy możliwość programowania jego metabolizmu poprzez odpowiednie żywienie. Być może od dawna zastanawiasz się jak zabrać się za naukę programowania? Słynie on ze swojego podejścia do czystego kodu, przyczynił się także do rozwoju manifestu zwinnego programowania.

Pomijam już fakt, że nikt nawet nie zapytał czy w przyszłości pojawi się kurs np.: na rejestrach lub HAL... a jeśli będzie zainteresowanie, to na pewno się pojawi, przecież robione są one dla czytelników, a nie dla mojego wymysłu. W ciągu ostatnich czterech lat z naszej strony skorzystało kilkaset tysięcy osób, a naszą główną misją jest podnoszenie poziomu nauki programowania w naszym kraju.

Static linker

Copyright © 2017 Kluczowe strony home 9