Kluczowe strony home 2


Mimo wszystko polscy nauczyciele przygotowują się także do zajęć z programowania. Zadaniem dzieci było dołożenie części symetrycznej, do znajdującego się na macie wzoru. Po krótkiej części artystycznej dzieci przeszły do pracy na macie Mistrzów Kodowania.

Jedynie za pomocą komputera dziecko może użyć umiejętności, których się uczy, aby stworzyć coś, co zmieni świat. Uważam, że prowadząc bloga, vloga, prelekcje i duży konkurs programistyczny na pewno docierasz też do nauczycieli informatyki w szkołach. Natomiast przyznam się, że chciałem wziąć Cię trochę pod włos abyś może kiedyś wypowiedział się szerzej w kwestii nauki programowania dla najmłodszych.

Twoje miejsce na Ziemi tłumaczy.. zaliczona matura na 5. Są tacy, co nie żart, dla których jesteś wart MNIEJ NIŻ ZEROOOOO ”. Materiałów na temat programowania jest w necie tyle, że jak ktoś ma ochotę, to sam znajdzie. Bardzo fajna akcja ucząca dzieciaki tego co leży u podstaw programowania w bardzo przystępny i interesujący dla nich sposób.

Pomysł wprowadzenia programowania do szkoły jest świetny. Właściwie od zawsze byliśmy przyzwyczajani do wizerunku starszych nieogarów”, dla których te całe komputery są dziełem szatana, złodziejami czasu i nośnikami złych emocji. Po zakończeniu studiów nauczyciele otrzymają dostęp do materiałów e-learningowych, które będę mogli wykorzystywać na lekcjach informatyki.

Wśród zmian zapowiedzianych przez MEN znalazło się wdrożenie nauki programowania od najmłodszych lat.

Static linker

Copyright © 2017 Kluczowe strony home 9