Kluczowe strony home 1


Komputer w dzisiejszych czasach jest praktycznie rzecz biorąc nieodłączną częścią naszego życia. Przyjęciu na Studia Podyplomowe decyduje kolejność składania dokumentów.

Zajęcia rozpoczną się w październiku, a zakończą w czerwcu 2018 roku i będą odbywały się w trybie niestacjonarnym, w postaci jedno lub dwudniowych zjazdów w weekendy (łącznie ok. 70h w semestrze). Zajęcia prowadzone są przez doświadczoną i wysoko wykwalifikowaną kadrę Wydziału Informatyki, która szczególny nacisk kładzie na praktyczne nabywanie umiejętności. Jedynym warunkiem jaki stawiamy naszym kandydatom jest ukończenie studiów wyższych lub studiowanie na ostatnim roku.

Program studiów pozwala również uaktualnić i poszerzyć kompetencje nauczycieli informatyki, co staje się koniecznością w świetle planowanych zmian w programach nauczania szkół wszystkich szczebli. Mieszkańców), na podium znajdują się także Islandczycy i Estończycy. Jak na razie w tym rankingu wyprzedzają nas jedynie Włosi (1165 do 1034 - stan na niedzielę wieczór), a w zestawieniu liczby wydarzeń w przeliczeniu na populację bezsprzecznie prowadzi Wyspa Man (10 eventów na niecałe 87 tys.

Państwa rywalizują w nieformalnym wyścigu przewodnictwo w liczbie zorganizowanych imprez - bieżące wyniki można sprawdzić na stronie Europejskiego Tygodnia Kodowania. Minister Halicki z uwagą słuchał wskazówek młodych programistów, którzy uczyli go kodowania. Niektóre z prezentowanych programów powstawały nawet przez kilka tygodni oraz wygrywały informatyczne konkursy.

Static linker

Copyright © 2017 Kluczowe strony home 9